Logo male
English

Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata
Nový Knín 2014

REGISTRACE

Vítáme Vás u registrace na mistrovství ČR a SR v rýžování zlata Nový Knín 2014 a děkujeme Vám, že jste se rozhodli využít tento formulář. Díky tomu budete Vy i Vaší přátelé rychleji odbaveni u prezence na závodišti. Mistrovství proběhne ve dnech 18.-20. července 2014 na závodišti nedaleko města Nový Knín.

Než započnete s registrací věnujte zvýšenou pozornost následujícím řádkům. Určitě Vám doporučujeme přečíst si aktuální pravidla WGA, kterými se budeme řídit. U kategorie Tradiční pánev (Batea pan) budou všechny pánve shodné a budou zapůjčeny pořadatelem. Viz Batea (50cm). Všechny týmové kategorie, které jsou zde uvedeny pro informaci, se budou se registrovat až na místě.

Položky formuláře, které jsou označeny hvězdičkou (*) musí být vyplněny. I když položka email není povinná, doporučujeme ji vyplnit. Po registraci obdržíte na tento email souhrnné informace z registrace. Také na něj pak obdržíte výsledky všech soutěží nebo odkaz na fotografie. Na základě vyplněného formuláře obdržíte registrační číslo. Registrační číslo používejte pro veškerou komunikaci s námi. Protokol o registraci si vytiskněte a přineste jej pak k registraci na závodišti, které naleznete na louce se souřadnicemi GPS: 49°47'42"N,14°17'00"E. Registrace u všech oficiálních kategorií končí v pátek 18. července 2014 - 21:00!

Připravili jsme pro Vás možnost výrazné slevy. V případě přihlášky jednoho závodníka do více kategorií, se platí plná výše startovného pouze pro jednu individuální kategorii, další kategorie jsou zvýhodněny 50% slevou. Výsledná celková cena je vyznačena tučně. Údaj v závorce obsahuje cenu se slevou 10% za včasnou platbu. Tuto slevu získáte tak, že částku zaplatíte nejpozději do 30. června 2014 - 24:00. V tuto dobu bude také registrace přes tento internetový formulář uzavřena.

Až po zaplacení startovních poplatků bude Vaše přihláška platná. Peníze (Kč) zašlete na náš účet:
číslo: 107-6278600227/0100 (IBAN: CZ07 0100 0001 0762 7860 0227)
banka: Komerční banka, a.s. (BIC/SWIFT: KOMBCZPP)
variabilní symbol: registrační číslo
Jako variabilní symbol uveďte Vaše registrační číslo. Pokud tak neučiníte, nebude možné Vaší platbu dohledat a přiřadit. Pozor, tento účet je určen pouze pro platbu v korunách! Někdy bohužel nastane situace, že vám nedorazí protokol o registraci na email, přestože jej při registraci uvedete. Stává se to u některých veřejných poštovních poskytovatelů. V tomto případě registrační číslo můžete opětovně zjistit v seznamu registrovaných závodníků.

V případě problému či dotazu pište na email zlato.prachatice@tiscali.cz nebo zanechte vzkaz. Těšíme se, že se s Vámi setkáme ve dnech 18.-20. července 2014 na závodišti v Novém Kníně.

Organizátoři